Ajo është një nga aktoret më të famshme dhe më të bukura në “Hollywood”. Është fjala për Angelina Jolie, e cila dukej e mrekullueshme teksa modeloi për markën e njohur të  parfumit “Guerlain”.

Mediat e huaja kanë publikuar disa fotografi të aktores, e cila shfaqet duke pozuar në një ballkon në Paris të Francës.

Angelina sjfaqet e veshur me një këmishë të fildishtë, teksa admironte pamjen nga Kulla Eiffel.