Me siguri e mbani mend serialin e famshëm ‘Friends’. Të gjithë të apasionuarit pas këtij seriali që bëri bujë në të gjithë botën, kemi një lajm fantastik!

Sipas burimeve të ‘Us Weekly’, Matthew ka qenë gjithmonë i dashuruar me Courteney-n.

Ai ka qenë i martuar në rol me kolegen e tij, por duket se ndjenjat për Courteney-n paskan qenë reale përtej rolit.

Ky po që është lajm!

Por ata nuk janë lidhur asnjëherë në jetën reale.

Courteney ishte martuar me David Arquette nga 1999 deri në 2013 dhe aktualisht është e lidhur me Johnny McDavid, ndërsa Mattheë kishte marrëdhënie me një sërë femrash të famshme gjatë epokës së “Friends”, përfshirë Julia Roberts.

Ata janë parë bashkë duke drekuar dhe kjo ka ndodhur vetëm përpara një jave.