“America Got Talent” po shpërthen përherë e më tepër nga telentet në ngjitje të këtij shteti ku këtë herë e ka pasur radhën një vajzë 9 vjeçare që i shtangu të gjithë me zërin e saj.

Juria u mahnit me performancën e vogëlushes ku ajo këndoi “Girl On Fire” nga ylli i muzikës pop, Alicia Keys. Duartrokitjet nuk kishin të ndalur ndërkohë që vajza këndonte dhe publiku brohoriste emrin e saj për ti dhënë akoma më shumë kurajo më të voglës së emisionit. Ajo që shokoi të gjithë më pas, ishte se 9-vjecarja ishte e përzgjedhura e sezonit ‘’GoldenBuzzer’’, për më shumë ndiqeni videon.

Just wait until you hear Angelica Hale singing this Alicia Keys hit. 🌟🌟🌟

Gepostet von America's Got Talent am Dienstag, 18. Juli 2017