[ngg_images source=”galleries” container_ids=”297″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Në epokën e Instagramit nuk nevojiten njohjet apo audicionet për t’u përfshirë në industrinë e modës.

Mjafton një trup i rregullt dhe vullneti për ta ekspozuar atë dhe brenda pak kohësh përfundon në faqet e para të mediave rozë ndërkombëtare.

I tillë është edhe rasti i Cheyenne Telgt. Kaçurrelsja holandeze numëron mbi 100 mijë ndjekës në Instagram, për të cilët kujdeset vazhdimisht që t’i mbajë të përditësuar me foto të nxehta.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook