Përcaktohen datat dhe oraret e të gjitha përballjeve të skuadrave që do të marrin pjesë në Botëror.

Pas përfundimit të shortit të fazës së grupeve për finalet e botërorit Rusi 2018, bëhen me dije dhe datat se kur do të luhet secila nga ndeshjet.

Ky është kalendari i plotë i ndeshjeve:

Grupi A

grupi a

 

Grupi B

grupi b

 

Grupi C

grupi c

 

Grupi D

grupi d

 

Grupi E

grupi 3

 

Grupi F

grupi f

 

Grupi G

grupi g

 

Grupi H

grupi h

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook