Një 52-vjeçar nga Cërriku ka telefonuar mëngjesin e sotëm në emisionin “Aldo Morning Show” duke bërë një kërkesë paksa të çuditshme.

“Kërkoj grua, kam 6 muaj pa bërë seks”, kjo ishte kërkesa e 52-vjeçarit nga Cërriku.

I prezantuar në emision si Sefedini, tha se është divorcuar me gruan prej 4 vitesh pasi kishte një tjetër.

“Flas nga Cerriku, jam shofer, jam 52 vjeç i ndarë nga gruaja. Po më gjete një grua mirë do bësh, unë lekë kam se kam punuar shofer. Pa lekë s’të merr njeri. Me gruan jam ndarë. Më la se u mora me njërën unë dhe e lashë pas dore. Ajo tani ka ikur në Greqi. Tani kërkoj një çfarë të dalë, se kam 6 muaj pa bërë seks. Kam 4 vjet që jam ndarë, tani mar ndonjërën i jap ndonjë 5 mijë lekësh”, tha Sefedini.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook