Reperi i famshëm, Majk prej disa javësh po përflitet për lidhjen me fashion blogger-en Melita Nushi, lidhje të cilën dyshja e ka mohuar më parë, por së fundmi duket se po e konfirmojnë.

Së fundmi ai dhe Melita sërish janë bërë pjesë e mediave pas fotove që kanë postuar në rrjete sociale duke u shfaqur në të njëjtin vend.

Majk dhe Melita ndodhen në shtëpinë e reperit dhe kanë postuar foto në profilet e tyre përkatëse në Instagram, nga një kënd i dhomës duke parë një film.

Siç duket çifti nuk po mendon të fshihet më dhe ndoshta në të ardhmen mund ta konfirmojnë lidhjen e shumëpërfolur.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook