Velina e “Xing me Ermalin”, Kejvina Kthella është prej femrave më të komentuara të showbizit shqiptar.

Kejvina është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku shpesh publikon foto dhe video të nxehta që tërheqin vëmmendjen e të gjithëve.

Kështu ka ndodhur dhe së fundmi ku Kejvina shfaqet në palestër.

E veshur me një fustan të shkurtër sportiv, që i tregon format bombastike, Kejvina fillon të kërcejë e të tund të pasmet.

Me siguri në videon e kërcimit të saj i ka tërbuar të gjithë ndjekësit e Instagramit.