Brenda një kohe të shkurtër, Kejvina Kthella ka pushtuar mediat dhe rrjetet sociale në vend, duke u kthyer në vajzën më të komentuar të showbizz-it shqiptar.

Ajo numëron në Instagram mbi 230 mijë ndjekësa, ndërsa e ka bërë për veten publikun me pamjen e saj shumë tërheqëse.

Por ditën e sotme, velina s*ksi ka postuar një foto që i ka lënë të gjithë fansat e saj me gisht në gojë.

E shfaqur e veshur me një bodysuit ajo vë në pah gj*ksin e saj tejet bombastik.

View this post on Instagram

🌹

A post shared by Kejvina Kthella (@kejvina_kthella) on