Një nga shkencëtarët më të njohur të industrisë së vaksinave, ka shokuar mbarë botën me deklaratat e tij tronditëse.

Shkencëtari i kompanicë farmaceutike Merck, Dr. Maurice Hilleman, pak vite para vdekjes, bëri një regjistrim audio në të cilin ai pranon plotësisht se vaksinat me të cilat vaksinohen mbi 30 milionë njerëz në botë ishin të kontaminuara me leucemi, virusin e kancerit dhe AIDS-it.

Në incizim, pas deklaratës së tij, dëgjohen qeshjet e kolegëve të tij shkencëtarë, të cilët më pas thonë se vaksina do të vaksinojë rusët, “t’i godasë ata” me tumore për të ndihmuar amerikanët të fitojnë në Lojërat Olimpike.

Shkencëtarët e dinin se vaksina ishte e infektuar me një virus të kancerit dhe qeshnin me një realitet të tillë të frikshëm!

“Kjo nuk është një teori komploti, kjo është e vërteta në të cilën unë jam i përfshirë “, tha shkencëtari i Merck, i cili nuk e kishte idenë se një ditë mediat do të merrnin këtë filmim në dorë, pasi në atë kohë nuk kishte internet.

Ai me siguri ka menduar se incizimi do të mbetej sekret, sepse kur u pyet pse këtë nuk ua tregon mediave, ai u përgjigj: “Sigurisht që nuk duhet të jetë publike! Është një çështje brenda një komuniteti shkencor! ”

Me fjalë të tjera, ai inkurajoi shkencëtarët që të fshehin të vërtetën e frikshme. Përkundër faktit se ka një incizim dhe mund të dëgjohet ky regjistrim është injoruar për vite me radhë dhe nuk është publikuar në asnjë media masive anembanë botës deri tani.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook