I ftuar në emisionin e Rudina Magjistarit, këngëtari i mirënjohur Devis Xherahu foli gjatë për aspektin profesional dhe atë personal.

Si rrallë herë, ai u shpreh për partneren e tij Ertemiona duke e habitur Rudinën e cila i tha se është hera e parë që ai flet kaq hapur.

 Më pas moderatorja i kërkoi Devisit të këndonte një këngë në studio me kitarën e tij dhe para kësaj këngëtari u shpreh:

“Unë e them gjithmonë, kam dy të dashura, atë dhe kitarën”.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”1499″ sortorder=”14277,14278,14282,14279,14280,14281,14283,14284″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook