Përmes një fotoje në Instagram, këngëtari ka vendosur të thyejë heshtjen dhe të na bëjë me dije lajmin për fejesën e tij.

Këngëtari 26-vjeçar , Ed Sheeran ka zbuluar se është fejuar me të dashurën etij, Cherry Seabon, të cilën e njeh që nga fëmijëria.

Ai bën me dije se i kishte propozuar të dashurës së tij që vitin e shkuar, por kishte vendosur ta mbante sekret lajmin, deri në këto momente.

Ed i informoi 18,9 mln ndjekësit e tij në rrjetin social: “U fejuam para vitit të ri. Jemi shumë të lumtur dhe të dashuruar”.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook