Ajo është momentalisht një nga këngëtaret më të famshme në botë dhe këngët e saj kthehen menjëherë në hite  dhe marrin miliona klikime.

Po flasim për këngëtaren me origjinë shqiptare që tashmë po korr sukses në muzikën ndërkombëtare, Bebe Rexha.

Por ndonëse ajo është momentalisht një nga këngëtaret më të paguara dhe pasuria e saj është e madhe, nëna e saj punon si një shitëse në një dyqan make-up-i.

Këtë gjë e ka zbuluar pak më parë vetë Bebe nëpërmjet disa postimeve që ka bërë në profilin e saj në instastory.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook