Dy bukuroshet e “Boom”, Fiori Dardha dhe Rozana Radi kanë qenë të ftuara në emisionin “Why Not” të Roza Latit.

Moderatoret kanë shkaktuar shumë të qeshura me përgjigjet e tyre në lojën që kishte organizuar Roza Lati.

Edhe pse Roza i ka vënë moderatoret e “Boom” përpara disa pyetjeve të sikletshme ato kanë ditur mjaft mirë t’i përgjigjeshin duke bërë dhe batuta.

Mes të tjerash një pyetje pikante ka qenë edhe nëse kanë bërë gjëra të pista ndonjëherë në sediljen e pasme të makinës.

Ja si u janë përgjigjur dy bukuroshet kësaj pyetje:

https://youtu.be/UBRtzpxh_GM

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook