Policia e Kosovës ka arrestuar një femër dhe një mashkull pasi kishin shantazhuar një djalë që do të publikonin një video intime.

Mediat kosovare raportojnë dy persona i kanë bërë shantazh dhe presion ‘presë’ së tyre që t’i jepte një shumë prej 10 mijë euro, në të kundërt do t’i publikonin videon intime.

Pas hetimeve, njësitet policore kanë identifikuar të dyshuarit, te cilët janë arrestuar dhe intervistuar ne prezencën e avokatit mbrojtës, ndërsa nuk dihet ende identiteti i tyre.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook