Çifiti i njohur i showbizz-it shqiptar, Marina dhe Getoari po shijojnë prej disa ditësh po shijojnë muajin e mjaltit në Xhamajkë.

Ata janë treguar të rezervuar gjatë pushimeve luksoze, duke mos qenë shumë aktivë në rrjetet sociale.

Të dy kanë hedhur disa foto, ku shfaqen duke i shijuar pushimet në maksimum në një nga vendet me ekzotike në botë.

Getoari duket se ka njohur dhe një person të veçantë në Xhamajkë, duke ndarë me ndjekësit e tij një foto me të.

Bëhet fjalë për Maji-n, instruktorin xhamajkan i jogas dhe artisti i muzikës Raggae me të cilin Geti është takuar para dy ditësh. 

Artisti xhamajkan i ka dhënë një këshillë të vlefshme Getoarit, të cilën ky i fundit ka zgjedhur ta ndajë me ndjekësit.

“Vëllai im Maji më tha ‘Dashuria është feja ime”, shkruan Getoari krah fotos me Maji-n.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook