Njëra prej femrave më seksi në botë duket se ka bërë provokimin e radhës kundrejt një prej bombave të Amerikës, Kim Kardashian.

Bukuroshja ruse e quajtur Anastasia Kvitko u ka uruar gjithë fansave të saj të zjarrtë një fundjavë të bukur me një foto që të gjithë kur e shohim na bën të mendojmë për nji nga ikonat e formave të zjarrta, Kim Kardashian. Me fizik të formësuar dhe një trup tepër të tonifikuar, Kvitko i lë targën rivales së saj. Tashmë do të kemi një emër të ri në tregun femëror dhe do të shkruhet me të mëdha Anastasia Kvitko.

Shikojmë më poshtë disa prej fotove më të spikatura të bukuroshes së re.