Ajo sot konsiderohet si një nga modelet dhe vajzat shqiptare më të bukura dhe aktualisht është duke vijuar karrierën e saj jashtë vendit.

Por kurrë nuk e kemi parë në një moshë kaq të vogël modelen Adrola Dushi.

Adrola ka publikuar në profilin e saj në “Instagram” një foto të vjetër ku shfaqet në moshë të vogël por me të njëjtën bukuri që ka dhe sot.