Reperi famshëm shqiptar, përmes një fotoje, na ka kujtuar se kanë qenë kohët kur ai ishte djalë i mirë dhe shumë ndryshe.

Ai nuk është aktiv vetëm në muzikë, por edhe në rrjetet sociale.

Fansat e duan dhe shpesh kjo është mënyra për të komunikuar me ta.

Këtë herë, reperi nga Kosova, ka postuar këtë foto nga fëmijëria e tij dhe duket kaq ndryshe nga Lumi B që është.

Lumi kështu ka kujtuar  kohën kur ishte ‘djalë i mirë’.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook