Cristiano Ronaldo mund të largohet nga Real Madridi, spekulimet sa vijnë e rriten.

Mediat u bënë disa ditë që përmendin skuadra të ndryshme se ku mund të filloj një aventurë të re .

Ky lajmë duket se po bën xhiron  e botës ndërkoh që tashmë një klub kinez ka vendosur që të bëjë një ofertë të çmendur për sulmuesin. Plot 300 milion euro për transferimin e yllit portugez dhe ky fakt duket se është konfirmuar dhe nga agjenti lojtarit Jorge Mendes.