Ballina Kronike 4 milionë Euro kokainë dhe 230 mijë Euro “cash”, ja vendimi që...

4 milionë Euro kokainë dhe 230 mijë Euro “cash”, ja vendimi që mori gjykata për dy vëllezërit shqiptarë (Emrat)

SHPËRNDAJE

Gjykata e Como-s ka dënuar me burg dy vëlezërit shqiptar që u kapën në muajin mars të këtij viti.

Ata janë dënuar me nga 9 vite burg secili nga gjyqtarja Maria Luisa Lo Gatti, pas një procesi me gjykim të shkurtuar.

Policia italiane prangosi dy vëlezërit: Qazim dhe Adi Norja, pasi në banesën e tyre në Inverigo, u zbulua një sasi e madhe droge.

Gjatë operacionit të kryer nga Guardia di Finanza, në banesën e dy vëllezërve u zbulua e sekuestrua 32 kg kokainë, e ndarë në 29 pako me mbishkrimin “Duce”.

Vlera e kokainës së sekuestruar kap shifrat 4 milionë Euro, gjithashtu në banesë policia gjeti dhe 230 mijë Euro “cash”.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në FacebookSHPËRNDAJE

Aksident i rëndë në Elbasan, humb jetën 65-vjeçari, policia arreston shoferin (Emri)

Denoncimi: “Eskobari” i Ballkanit emëronte punonjësit e tij në polici

Numri i fundit që ndodhet në vitin tuaj të lindjes tregon shumë për ju: 100% më saktë!

Çmendet moti, ja çfarë na pret javën që vjen

Shenjat e horoskopit që kurrë nuk duhet të dashurohen me njëra-tjetrën, përfundojnë gjithnjë në divorc

Protesta e PD/ Flet deputeti: Shqipëria nuk është më me lugatë por me Balil dhe Habil, nuk do të lejojmë që…

Pse janë trembur sot kaq shumë hordhitë korruptive të Shqipërisë?

EMRI/ Nuk i’u bind urdhërave të policisë, ja si e pëson shkodrani që po transportonte drogë (Video)

VIDEO/ Denoncimi i Berishës: Nuk është Kandahar, por Tirana!

Buxheti i Tiranës 2018: Sa do paguani për taksën e pronës (dyfish), parkimin, hapësirën, rekord nga ndërtimet…

Artikulli paraprakAplikacion për shërbim taxi, por e veçanta… ato do të ecin pa shofer
Artikulli tjetërStudimi: Droga apo alkoli, kush dëmton më shumë?