Ballina Kronike Burreli në shenjestër , grabiten zyrat e gjendjes civile. (FOTO)

Burreli në shenjestër , grabiten zyrat e gjendjes civile. (FOTO)

Disa persona të maskuar dhe ende të paidentifikuar thuhet se kanë hyrë me forcë në zyrat e gjendjes civile të Burrelit.

Mësohet se ata kanë thyer xhamat e dritareve , kanë hequr hekurat dhe si përfundim kan grabitur dhe janë larguar me gjithë paratë që ndodheshin në arkë. Punonjësit kanë mbetur të shokuar nga gjithë kjo dhe policia nuk jep asnjë detaj. Pritet një konfirmim zyrëtar i policisë së shtetit në lidhje megjithë tmerrin në zyrat e gjendjes civile Burrel.

Basha në Prishtinë, publikon fotot nga festa e 10-vjetorit të pavarësisë së Kosovës

Patozi: Mos mallkoni kot 18 shkurtin, problemi ishte mbyllja e turpshme e çadrës dhe…

Gjendet një i mbytur në Selenicë, ja dyshimet e para të policisë

Qosja: Pse nuk pranoj dekoratën e këtij regjimi

Aksidenti fatal në Shkodër/ Rritet bilanci i viktimave, humb jetën babai dhe dy vajzat

Aksident fatal në Shkodër, humb jetën babai dhe foshnja 8 muajshe

Arrestohen dy shqiptarët, kapen në kufi me 161 kilogramë drogë (Foto)

Tërbohet sërish moti, ja çfarë na pret javën e ardhshme

Deputeti i PD publikon dokumentat/ Rama do të prishë TK që të fshehë provat e krimit që ka bërë në 99-ën (Foto)

U arrestua nga policia shqiptare, hakeri 25-vjeçar për 60 ditë do të ekstradohet në SHBA ose…

Artikulli paraprakPatozi: Asgjë s’ka ndodhur, cdo gjë si më parë
Artikulli tjetërTiranë – Kapen 468 kg droge, arrestohen dy persona