Ballina Aktualitet Çmendet 48-vjeçari, i fiksuar keq pas një vajze nga Tirana e rreh...

Çmendet 48-vjeçari, i fiksuar keq pas një vajze nga Tirana e rreh dhe i merr telefonin

Një 48-vjeçar pasi ka përndjekur pas disa muajsh shtetasen 38-vjeçare, e ka rrahur dhe i ka vjedhur telefonin.

Nuk dihet se çfarë informacionesh sekrete gjenden në atë telefon që kanë shtyrë 48-vjeçarin të bënte një akt të tillë.

Policia ka shpallur shtetasin me iniciale A.D në kërkim. Ngjarja ka ndodhur në rrugën e Elbasanit në Tiranë.

Njoftimi i policisë:

Më datë 07.01.2018, u referuan materialet në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Tiranë dhe punohet për kapjen e shtetasit A.D, vjeç 48, pasi dyshohet se në rrugën e “Elbasanit”, ka ushtruar dhunë fizike dhe i ka vjedhur celularin shtetases A.H, vjeç 36, banuese në Tiranë, të cilën e përndjek prej disa muajsh. Nenet 90, 134 e 121/a të Kodit Penal. 

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në FacebookFOTO/ Shfaqet në publik Adriatik Llalla, kapet “mat” në kafe duke biseduar me….

“Kush mban përgjegjësi për mospërmbushjen e standardeve të sigurisë në shkolla?”

U shtrua me urgjencë në spital, kjo është gjendja shëndetësore e Tinka Kurtit

Grabitje me maska në Fier, ja shuma që u mor nga pika e këmbimit valutor

Familjarët e Klemend Balilit padisin policinë, gjykata pezullon urdhrin e Haki Çakos

Kryemadhi mesazh për të rinjtë: Dilni protestoni për Shqipërinë që ëndërroni, mos lejoni kërcënimet e Ramës…

Donald Lu ka një mesazh të fortë për klasën politike: Jepini fund …

Raporti/ Cilat janë degët më të kërkuara nga studentët?

Tinka Kurti shtrohet me urgjencë në spital, mjekohej prej kohësh nga….

Acari “pushton” Shqipërinë, sinoptikantët bëjnë me dije se…

Artikulli paraprakViti 2018 nis mbrapsht për bariun, i vjedhin 2 lopë dhe 3 viça
Artikulli tjetërDritëhijet e kryepolicit të paprekshëm, pse u shkarkua Haki Çako