Ballina Kronike Dhunoi fëmijët e kopështit, gjykata jep vendimin për edukatoren

Dhunoi fëmijët e kopështit, gjykata jep vendimin për edukatoren

SHPËRNDAJE

Gjykata e Tiranës ka caktuar masën e sigurisë “Arrest me burg” për edukatoren e kopshtit Denida Rexhepi, e cila akuzohet se dhunoi fëmijët e kopshtit ku ajo  punonte. 

Edukatorja dyshohet për akuzën keqtrajtim te miturish.

Pasi u dënoncua tre ditë më parë nga prindërit e dy fëmijeve që ishin në kopshtin ku punonte e dyshuara, 30 vjeçarja ra u arrestua nga policia dy ditë më parë.

SHPËRNDAJE

FOTO/ “Të lënë në mëshirë të fatit dhe të harruar nga të gjithë”, fëmijët romë të shtrirë në qendër të Durrësit

Paralajmërimi i fortë i Bashës: Ja ç’do të ndodh të hënën…

VIDEO/ Shokon Big Mama: Deri dje më thonin motër, sot krejt po ma lypin

Ndarja me moderatoren, Vin Veli e pranon publikisht: Po, e kam tradhtuar Borën

Tronditet Kanadaja, gjendet i vdekur në banesë miliarderi i “Apotex” dhe gruaja e tij, dyshohet se mund të jenë vrarë

Gazetari investigativ plas “bombën” e rradhës: Ja kush mund ta fundosë Saimir Tahirin

Petrit Vasili: Mirë që Rama shkel mbi Komisionin e Venecias, po ambasadorët ç’hall kanë që e pranojnë?

Takim i paparalajmëruar mes ambasadorit Donald Lu dhe Presidentit Meta

VIDEO/ U arrestua se fyeu grekët, shqiptarin e ndjek fati i keq edhe pasi del nga burgu. Ja çfarë i ndodhi

VIDEO/ Në Rumani këndohet shqip, “Nëntori” i Arilenës mahnit publikun vendas dhe jurinë e “The Voice”

Artikulli paraprak“Shpërthen” Ministri i LSI-së, sulmon ashpër PS-PD
Artikulli tjetërSport/Vendimet surprizuese të Dajës, largon Orelesin mban Muzakën