Ballina Kronike Digjet makina e kreut të policisë së burgut

Digjet makina e kreut të policisë së burgut

Eshtë djegur gjatë natës mes së hënës dhe së martës në Lushnjë makina e shefit të policisë së burgut të Rrogozhinës.

Lajmin bëhet i ditur nga autoritetet lokale, sipas të cilave makina e oficerit Besnik Kaptelli është përfshirë nga flakët rreth mesnatës, në lagjen “S. Libohova”.

Nuk dihen ende shkaqet, ndërkaq është ngritur një grup hetimor për zbardhjen e ngjarjes. Kaptelli ka mbajtur postin e drejtuesit në disa institucione të shlyerjes së dënimit.

Panik në SHBA/ Nxënësi 8 vjeçar shkon në shkollë me armë, arsyeja do t’ju habisë

Kaos pas sulmit në Mal të Zi, “blindohet” Ambasada amerikane në Tiranë

Kapen me 29 kg heroinë, pranga shqiptarit dhe 2 grekëve

EMRI/ Ishte kthyer në makthin e Kishës së Laçit, kapet “skifteri” që grabiti tre herë objektin e kultit

VIDEO/ Berisha i nxjerr emrin: Ju tregoj se kush është ministri i Ramës që luan me diamante

“Dikur vije në Kishë, tani je ushtar i ‘të fortëve’ me X6”, kujt ia drejton këtë letër Dom Gjergj Meta

Aksidenti tragjik në autostradë, policia jep detaje: Vajza e re po kthehej nga porti, çfarë iu gjet në portofol

Italia kërkesa për punonjës sezonal, 18 mijë vende në 2018 në bujqësi e turizëm…edhe për shqiptarët

Panik në Mal të Zi, sulmohet ambasada amerikane, agresori hedh veten në erë

Aksident i rëndë në autostradën Tiranë-Durrës, humbin jetën dy persona. Zhduket drejtuesi i “Benz-it” (Emrat)

Artikulli paraprakEpokë e Re/ Shkollimit klasik po i vjen fundi, laptopë në vend të librave
Artikulli tjetërReagon Shehi ndaj Topallit dhe Imamit : Edhe para meje ka shumë fëmijë në listë, por s’kërkoj shkarkimin e Bashës