Ballina Aktualitet E rëndë/ Ishte duke shkuar në punë, makina përplas për vdekje 49-vjeçaren...

E rëndë/ Ishte duke shkuar në punë, makina përplas për vdekje 49-vjeçaren shqiptare në Itali

Një 49-vjeçare shqiptare ka humbur jetën në një aksident në Toskana të Italisë.

Ngjarja e rëndë ndodhi rreth orës 06:45 të mëngjesit të sotëm,p ranë shkollës së mesme “Fermi”.

Mediat italiane bëjnë me dije se gruaja me origjinë shqiptare, e cila jetonte në San Lazzaro di Savena, u përplas për vdekje nga një automjet tip “Volvo”, teksa ishte duke shkuar në punë.

Identiteti i viktimës nuk bëhet i ditur nga mediat italiane.

Policia shoqëroi drejtuesen e mjetit, e cila ndaloi dhe thirri ambulancën, ndërkohë që po vijon puna për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook
Kryemadhi: Më 27 janar harrojini flamurët politik, të protestojmë për Shqipërinë, do të jetë mëkat për këdo që…

Aksident në aksin Kavajë-Tiranë, makina përplas çiklisitin 67-vjeçar

Berisha përkujton Rugovën: Sot shqiptarët përkujtojnë 12 vjetorin e vdekjes së Presidentit legjendar të Kosovës

Me shpejtësi skëterrë në autostradë, mjeti përfundon në kanal (Detaje)

“Po nuk të pata unë, s’të ka askush”, ja mesazhi i fortë për vrasjen e Arielës

VIDEO+16/ Pamje të rënda nga ngjarja që tronditi mbarë opinionin, publikohen filmimet e vrasjes në Tiranë

Kush është infermieri 23-vjeçar nga Fieri që i mori jetën Arielës (Foto)

Denoncimi/ Çifti i avokatëve po zhvasin shqiptarët

Basha ngushëllime Jonuz Musliut: Humbje e madhe e një luftëtari të palodhur

Detaje/ Kush janë dy të rinjtë të qëlluar gjatë mesditës së sotme në Tiranë (Emrat)

Artikulli paraprakNdodh dhe kjo, krijohet chat i veçantë për fëmijët nën moshën 13-vjeçare
Artikulli tjetërShkencëtarët njoftojnë: Brokoli parandalon dhe kuron kancerin në zorrë