Ballina Aktualitet E rëndë në Durrës, 15-vjeçarja hidhet nga kati i dytë i pallatit

E rëndë në Durrës, 15-vjeçarja hidhet nga kati i dytë i pallatit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në zonën Plazhit në qytetin e Durrësit.

Mësohet se një vajzë 15-vjeçare është hedhur nga kati i dytë i një pallati, ndërsa shkaqet e këtij veprimi nga adoleshenjta ende nuk dihen.

E mitura është transportuar menjëherë drejt spitalit rajonal të Durrësit, nga ku mësohet se ndodhet në gjendje kritike për jetën.

Policia dhe grupi hetimor kanë mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për zbardhjen e ngjarjes.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook