Ballina Kronike Elbasan/ Konflikti për pronën, plagoset me thikë 30-vjeçari

Elbasan/ Konflikti për pronën, plagoset me thikë 30-vjeçari

SHPËRNDAJE

Një konflikt për motive të dobëta pronësie në Elbasan ka degjeneruar në plagosjen e një 30-vjeçari.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur në lagjen “Haxhias”, ku gjatë sherrit shtetasit S.P. dhe E.P. dyshohet se kanë goditur me thikë shtetasin P. Teta, 30-vjeç duke e lënë të plagosur.

30-vjeçari i plagosur është dërguar menjëherë në Spitalin Kirurgjik të Elbasanit, ku ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Ndërkohë që grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të shkaqeve dhe rrethanave të ngjarjes.

 

 

Comments

comments

SHPËRNDAJE

“Lexon Kadarenë dhe dëgjon Eliza Dumin”, kush është Sladjana Stojiljkoviç, vajza serbe që po studjon gjuhën shqipe në Beograd

VIDEO/ Ministrja e Drejtësisë i përgjigjet denoncimit të qytetarëve, shkarkon “live” 3 zyrtarët e Hipotekave

Rama bën për “ujë të ftohtë”profesorët e Akademisë së Shkencave: Institucion i rrënuar, kufoma e vetvetes

Urdhëroi vrasjen e 8 mijë burrave myslimanë, Gjykata e Hagës dënon me burg të përjetshëm “Kasapin e Bosnjës”, Ratko Mlladiç

DOSSIER/ Si u vra Vasil Shanto, simbol i rezistencës shqiptare në Luftën e Dytë Botërore

“Jo vetëm gjoba, por dhe…”, Policia Rrugore prezanton Lotarinë e Radarit: Ja çfarë do të fitojnë 20 shoferët më të mirë

“Kemi një vit e gjysmë pa u paguar”, punonjësit e 55 kompanive të By-Passit të Fierit e Vlorës në protestë

Sapo kishte dalë nga burgu, kapet sërish i “forti” shqiptar në Itali. Policia i zbulon kokainë, armë dhe mijëra euro në banesë (Foto)

Skandali/ Ja sa duhet të paguash në spital për t’u futur në operacion pa radhë e pa asnjë dokumentacion (Video)

“Do ta vrasim të birin e kokëmushkës amerikane”, ISIS kërcënon me jetë djalin e Donald Trump, alarmohet Shtëpia e Bardhë

Artikulli paraprakSituata pas humbjeve të zgjedhjeve në PD, Berisha: Më kanë ardhur me mijëra mesazhe, ku më kërkonin të…
Artikulli tjetërGruaja i futet në shtëpi të moshuarit për t’i parë filxhanin, por…