Ballina Aktualitet ELBASAN/ Zjarr në banesë, harrojnë tenxheren në rezistencë (VIDEO)

ELBASAN/ Zjarr në banesë, harrojnë tenxheren në rezistencë (VIDEO)

SHPËRNDAJE

Incidenti ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin e Elbasanit, në lagjen 5 maji, ku po jetonin studentë me qera.

Një apartament u përfshi nga flakët mbrëmjen e sotme, në lagjen 5 maji në Elbasan në vendin që njihet si “Rruga e Sarës”.

Sipas policisë zjarri, në apartamentin ku jetonin studentë me qira, u shkaktua nga një tenxhere e harruar në një rezistencë, raporton report tv.

Nga incidenti u fikën edhe dritat për rreth 20 minuta në të gjithë qytetin, ndërsa për shkak të alarmit, në vendngjarje kanë shkuar forcat zjarrfikëse dhe rreth 50 forca policie FNSH dhe SHQIPONJA, të cilët bënë të mundur shuarjen e flakëve.

Për fat të mirë nga zjarri nuk pati dëme në njerëz por vetëm në disa orendi të vogla.

 

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në FacebookSHPËRNDAJE

Aksident i rëndë në Elbasan, humb jetën 65-vjeçari, policia arreston shoferin (Emri)

Denoncimi: “Eskobari” i Ballkanit emëronte punonjësit e tij në polici

Numri i fundit që ndodhet në vitin tuaj të lindjes tregon shumë për ju: 100% më saktë!

Çmendet moti, ja çfarë na pret javën që vjen

Shenjat e horoskopit që kurrë nuk duhet të dashurohen me njëra-tjetrën, përfundojnë gjithnjë në divorc

Protesta e PD/ Flet deputeti: Shqipëria nuk është më me lugatë por me Balil dhe Habil, nuk do të lejojmë që…

Pse janë trembur sot kaq shumë hordhitë korruptive të Shqipërisë?

EMRI/ Nuk i’u bind urdhërave të policisë, ja si e pëson shkodrani që po transportonte drogë (Video)

VIDEO/ Denoncimi i Berishës: Nuk është Kandahar, por Tirana!

Buxheti i Tiranës 2018: Sa do paguani për taksën e pronës (dyfish), parkimin, hapësirën, rekord nga ndërtimet…

Artikulli paraprakDel kartmonedha e re 10 mijë lekëshe shqiptare, kjo do të jetë figura kryesore (DETAJET)
Artikulli tjetërBMI “godet” rëndë qeverinë: Po humbet besueshmërinë nga akuzat për trafikimin e drogave