Ballina Kronike “Fast and Furious” në Tiranë , I ikën policisë përplas 3 makina

“Fast and Furious” në Tiranë , I ikën policisë përplas 3 makina

Një fuoristradë Volkswagen Tuareg ka përplasur tre makina gjatë një ndjekje të çmendur filmash aksion nga policia në Tiranë.

Drejtuesi i mjetit thuhet se nuk i është bindur urdhërit të policisë për të ndaluar por ka shtuar shpejtësinë e mjetit duke përplasur 3 makina gjatë arratisjes së tij. Uniformat blu u detyruan të qëllojnë me armë zjarri në ajër për ta trembur dhe duket se ai ka qëndruar i frikësuar.

Policia mundi të ndalonte fuoristradën dhe të shoqërojë në komisariat drejtuesin. Gjatë kontrollit në makinë, atij iu gjet një armë zjarri.

Emri i të ndaluarit nuk është bërë ende i ditur, por dyshohet se ka qenë i përfshirë në një ngjarje kriminale.

LAJM I FUNDIT/ Ekzekutohet me armë shqiptarja në Greqi, dyshohet se e vrau…

E PAZAKONTË/ “Më jep vajzën për nuse, ose ju vrava të gjithëve”, nipi kërcënon me jetë xhaxhain

U arrestua për shpërdorim detyre, lirohet zyrtari i LSI-së. Prokuroria zbuloi se…

Durrës/ Akuzohet për shpërdorim detyre, cili është inspektori i Policisë i arrestuar nga SHÇBA

E rëndë! Banesa në Kombinat përfshihet nga flakët, 80-vjeçari shkrumbohet brenda saj

VIDEO/ Një burim i vërtetë frymëzimi, njihuni me motrat binjake që jetojnë me dy koka në një trup

EMRAT/ Ishin kthyer në makthin e pronarëve aziatikë, njihuni me “3 skifterët” shqiptarë në SHBA

Rikthehet “Balena Blu”, i merr jetën dy motrave minorene. Momenti para se të hidheshin nga kati i 10 (Video)

VIDEO/ Habit drejtori i Ujësjellësit: E kam lënë qëllimisht qytetin tre ditë pa ujë, s’më mori njëri në telefon

Durrës/ I sekuestrohet 2 milionë euro pasuri, kush është biznesmeni me precedentë (Emri)

Artikulli paraprakRivlerësimi i pasurisë, nesër afati i fundit për procedurat
Artikulli tjetërBasha i kthen ironinë Ramës , “Mblidh petët e lakrorit”