Ballina Kronike Flakët përpijnë biznesin privat në Tiranë, autostrada ngelet pa energji

Flakët përpijnë biznesin privat në Tiranë, autostrada ngelet pa energji

SHPËRNDAJE

Flakët kanë rrëmbyer një biznes privat sot në autostradë Tiranë – Durrës duke lënë pa energji elektrike gjithë zonën e autostradës nga kthesa e Kamzës deri tek mbikalimi i Aeroportit.

Mësojmë nga disa burime se kabina e djegur ka dëmtuar shumë pak vetëm dy fidra që për riparimin e tyre OSHEE ka dërguar punonjësit e saj për të punuar me të dy problemet. Nga të dhënat e marra nga OSHEE difekti ka mundësi të rregullohet deri në orën 5.

SHPËRNDAJE

LAJM I FUNDIT/ Alarmohet policia, eksploziv i vendosur në një makinë në Vlorë

Aksident në aksin Elbasan-Peqin, përplasen dy makina por dëmtohet rëndë kalimtarja

FOTO/ Njihuni me burgun që të lë pa fjalë, më luksozi në botë, si hotel me 5 yje

VIDEO/ Pamje rrënqethëse, momenti tragjik kur 25-vjeçaren e shtyjnë në shina dhe përplaset për vdekje nga treni

“Kardiomiopatia”, sëmundja e fshehtë që i mori jetën gazetares Adela Xhamani, ja shenjat e saj

FOTO/ Këshilltari i LSI-së: Ja neni që i detyron shqiptarët të paguajnë për OJF-të e Sorosit

“Fatin e atdheut ta luajmë në kazino”, Profesor Kabo ironizon kandidatin për kryeprokuror Artur Selmani

Shiten aksionet e “Lori Caffe”, familja Hoxha përgjysmon kontrollin e saj në kompani

E bujshme/ Spanja mund të përjashtohet nga Botërori, “fërkojnë” duart italianët

FOTO/ Mbledhja e dy qeverive në Pogradec, qytetarët presin me pankarta Ramën

Artikulli paraprakDrejt portave të gjyqit kreu i Albpetrol Endri Puka
Artikulli tjetërDOSJA E PLOTË/ Vrau kushëririn me sëpatë për një dru, dënohet me burgim të përjetshëm