Ballina Kronike FOTO/ Aksident në aksin Fier-Levan, makina përmbyset në rrugë, plagosen rëndë dy...

FOTO/ Aksident në aksin Fier-Levan, makina përmbyset në rrugë, plagosen rëndë dy të rinjtë (Emrat)

Një aksident i frikshëm është regjistuar në aksin Vlorë-Levan gjatë paradites së sotme, në afërsi të fshatit Pajan.

Mësohet se automjeti tip “Mercedez Benz” me targa “AA 859 EV” është përmbysur duke shkaktuar plagosjen e dy të rinjve që udhëtonin në të.

Dyshohet se shkak i aksidentit ka qenë shpejtësia e madhe tej normave të lejuara, pasi automjeti në të cilin udhëtonin të rinjtë është përplasur me mjetin e mirëmbajtjes së rrugës, e për pasojë është rrotulluar disa herë.

Drejtuesi i mjetit Julian Toska dhe pasagjeri Florjan Rrapaj janë plagosur rëndë dhe janë dërguar në spitalin e Vlorës për të marrë ndihmën mjekësore.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook

 

Ish-deputeti kaubojs del kundër Finos: Presidenti i FSHF do të ndihmojë Ramën në baste

Tragjedi/ Krim i dyfishtë në Vlorë, vriten me armë zjarri të rinjtë (Emrat)

Kryemadhi: 27 janari do të jetë vetëm fillimi i përfshirjes së Shqipërisë nga…

VIDEO/ Opozita braktis Kuvendin, Basha tone të larta gjatë seancës parlamentare

VIDEO/ Tension në Kuvend, Basha dhe demokratët e tjerë bllokojnë foltoren

Berisha sulmon Ramën: Të miratojmë rezolutën e “llum kazanit”, duhet të dënojë…

Basha: Rama po tenton të mbrojë peshqit e mëdhenj por…

Grabitja te Hipoteka, Posta reagon pas verdiktit të policisë: Nuk jemi grabitur ne, por

“Burrat dhe gratë në kërkim të paqes”, Meta përshëndet mesazhin e Papa Françeskut

Pasi u nda nga e dashura, elbasanlliu i bën “gjëmën” 27-vjeçares (Emri)

Artikulli paraprakThellohet skandali në universitete, mjekësia pronë familjare
Artikulli tjetërGrabitën kasafortën e një marketi në Pogradec, shpallen në kërkim 4 persona