Ballina Kronike FOTO/ Aksident në Tiranë, autobusi i Kombinatit përplas të moshuarën

FOTO/ Aksident në Tiranë, autobusi i Kombinatit përplas të moshuarën

 

Një aksident ka ndodhur paraditen e sotme te Mbikalimi i Unazës së Re.

Mësohet se një autobus i linjës Kombinat-Kinostudio me targa AA 952 GI ka përplasur një grua të moshuar.

Kjo e fundit ka marrë lëndime të shumta dhe në vendin e ngjarjes ka shkuar ambulanca që ka bërë të mundur transportin e saj në spital.

Ndërkaq mësohet se policia ka ndaluar shoferin e autobusit, i cili u shoqërua nga uniformat blu për t’u marrë në pyetje.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook

“Ma vrau ai plehra para syve, e kapi dhe…”, zbardhet dëshmia rrënqethëse e motrës së Arielës

Kastriot Myftaraj: Kush është oligarku me 5 yje qeveritare, çfarë fshihet pas tij (Emri)

Trafikonin lëndë narkotike, arrestohen dy persona në Vlorë (Emrat)

Vrasja e Arielës, sociologu shpërthen ndaj gazetarëve: Derdimenë! Nuk të lini as të vdesësh rehat!

“Si u mashtruan paturpësisht banorët e Verrisë për inceneratorin e plehrave nga Edi Rama”

Historia e dashurisë që në gjimnaz për Arielën, familja e Aldisonit thotë se…

Ngjela i përmend me emra: Ja kush janë të korruptuarit e antishqiptarët që nuk punojnë, por fshehin…

“Arielën e dashuronte që i vogël, por…” shoku i ngushtë tregon ndenjat dhe mëritë e Aldisonit

Forumi Ekonomik Botëror jep alarmin: Pabarazia dhe varfëria në Shqipëri janë rritur në 5 vitet e fundit

U shemb përtokë me 5 plumba, zbardhet telefonata e fundit e Arielës

Artikulli paraprakKamikazi hedh në erë kamionin, të paktën 231 të vdekur dhe 300 të plagosur (Video+Foto)
Artikulli tjetërPërndjek dhe kërcënon me thikë 54-vjeçaren, në pranga vlonjati (Emri)