Ballina Kronike FOTO/ Aksident i rëndë në Itali, humb jetën kamionisti 48-vjeçar shqiptar

FOTO/ Aksident i rëndë në Itali, humb jetën kamionisti 48-vjeçar shqiptar

Një 48-vjeçar shqiptar ka humbur jetën në Itali pas një aksidenti të rëndë automobilistik.

Ngjarja ka ndodhur në autostradën A 22 në Brennero të Italisë, rreth orës 07:30 të mëngjesit të sotëm.

Kamionisti shqiptar, jetonte në Gjermani dhe ka gjetur vdekjen e menjëhershme pas përplasjes mes mjeteve të rënda.

Edhe pse në vendngjarje shkuan menjëherë dy ambulanca dhe një helikopter, për fat të keq shqiptari kishte ndërruar jetë në vend pas përplasjes fatale.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook

“Gjyqi shndërrohet në ring”, dy shqiptarët ‘rebelohen’ ndaj trupit gjykues

Gruas shkodrane i ikën “tepeleku i kokës”, i prish ballkonin komshiut për të futur…

FOTO/ Humb kontrollin e automjetit, plagoset rëndë 20-vjeçarja shqiptare, nënë e tre fëmijëve

Kryemadhi vijon me sulmet: Rama po u bën shqiptarëve, atë që nuk ua bënë otomanët për 500 vite

Sinoptikanët japin alarmin: Në fundjavë rikthehet rreziku i përmbytjeve, ja zonat që mund të preken

FOTO/ Kishin fshehur drogën në qeset e plehrave, si u shkatërrua banda shqiptare në Itali (Emrat)

Paralajmërimi i fortë i Ngjelës: Politikanët e korruptuar janë të tmerruar, shumë shpejt do vulosin fundin e tyre

Publikohen fotot e projektit, ja si do të duket Aeroporti i Vlorës

Berisha shpërthen ndaj Ramës: Skënderbuçi i Spiropalit nuk vendosi një tufë lule tek përmendorja e Skënderbeut

Rrëzohet nga dritarja e shkollës, adoleshentja dërgohet me urgjencë në spital

Artikulli paraprakLSI diskuton projektbuxhetin e vitit 2018. Rritje pagash për arsimtarët dhe libra falas
Artikulli tjetërDenoncimi/ “Rama dhe Gëllçi i tij po censurojnë artin, kjo është kënga që u hoq nga festivali i RTSH”