DuaLajm.Com
Flash
Ballina FOTO/ “Kurir” publikon skandalin seksual, i përfshirë kryeparlamentari dhe gruaja e kryeministrit shqiptar Kadri-Veseli-skandali-THaci-Gruja-Panorama

Kadri-Veseli-skandali-THaci-Gruja-Panorama