Ballina Kronike Gjenden fëmijët amerikanë të humbur në Shqipëri, nëna i keqtrajtonte

Gjenden fëmijët amerikanë të humbur në Shqipëri, nëna i keqtrajtonte

SHPËRNDAJE

Pas një jave kërkim janë gjendur më në fund nga policia e Tiranës 2 fëmijët amerikan të humbur në zonën e Kopshtit Zologjik. Por a u bashkuan këta fëmijë me nënën e tyre ? Jo, pasi nëna ka qen shkaku primar që ata janë larguar nga shtëpia si pasojë e dhunimit dhe keqtrajtimit ndaj të miturve.

Ka qenë vet nëna e cila ka denoncuar zhdukjen e 2 fëmijëve të saj në polici duke thënë se vuanin nga probleme mendore dhe ishte e shqetsuar se sdo vinin më kurrë por mesaduket gruaja 47 vjeçare i ka akuzuar fëmijët për probleme mendore për të patur alibinë e saj ndaj këtij fakti dhune që ajo shkaktonte sistematikisht ke të miturit.

Fëmijët kanë qenë gjithë kohën nën vëzhgimin e psikologes dhe janë pyetur nga ajo për të gjithë detajet e mundshme dhe për shkakun e largimit dhe pas konsultës me prokurorin që policia ka bërë ka vendosur arrestimin e nënës 47 vjeçare Andrea Grace Bailey-Kay.

Comments

comments

SHPËRNDAJE

Policia arreston 14-vjeçarin, plagosi me thikë adoleshentin (FOTO)

Vjen surpriza e Edi Ramës për të gjithë punonjësit e administratës

Reagon ish-ministri i LSI: “Largimi i Llallës, loja me peshq e me sorra mbaroi!”

VIDEO/ Basha deklaron: Edi Rama nuk do të emërojë Prokurorin e Përgjithshëm

Deklarata e Ministrisë së Brendshme: “Arratia e ish-shefave të policisë, ja çfarë ka ndodhur

Deklarata e Bashës: “Këmbanat po bien, Edi Ramës po i vjen fundi”

Mbledhja e Këshillit Bashkiak/ Socialisët duartrokasin për arritjet e Veliajt, përgjigja e demokratëve: “Parti Enver jemi gati kurdoherë”

Rritje pagash në sektorin e Zjarrfikësit. Bashkia e Tiranës propozon projektvendimin

Berisha ironizon urdhër arrestet e katër policëve, “Rama firmos azilin politik të narkodrejtorëve”, ja emrat

Panairi Dimëror në Grand Place, Bruksel. Erion Veliaj i uron rrugë të mbarë përfaquesve shqiptarë

Artikulli paraprakHej përtacë, shikoni filma horror dhe humbni peshë !
Artikulli tjetërFëmijët i tregojnë “lalit” bluzen e Republikës së Re, ja çfarë u thotë Veliaj