Ballina Aktualitet Gjendet trupi i pajetë i një personi në Tiranë, policia jep detaje:...

Gjendet trupi i pajetë i një personi në Tiranë, policia jep detaje: Iu gjetën shenja…

Një person është gjetur pa shenja jete pranë shkallës ku banonte në Tiranë.

Burime zyrtare nga policia e kryeqytetit njoftojnë se shtetasi Th.Gj., 70-vjeç, është gjetur me plagë në kokë pranë një pallati në rrugën “Shefqet Kulla”.

Sipas hetimeve paraprake, dyshohet se i moshuari mund të jetë rrëzuar nga shkalla e pallatit dhe për pasojë ka humbur jetën.

Materialet u referuan në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Tiranë, për ngjarje aksidentale, shtuan të njëjtat burime.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook