Ballina Kronike Kamëz/ Rrahin dhe sulmojnë seksualisht vajzën, në pranga 20-vjeçari, nën hetim dy...

Kamëz/ Rrahin dhe sulmojnë seksualisht vajzën, në pranga 20-vjeçari, nën hetim dy shokët e tij

SHPËRNDAJE

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Kamëz, në rrugën “OSBE”, ku një 25-vjeçare është dhunuar dhe sulmuar seksualisht.

Policia e kryeqytetit bën me dije vajza me iniciale L.D ka denoncuar në polici duke treguar se 20-vjeçari Adjan V, banues në Kamzë e ka dhunuar dhe ngacmuar bashkë me dy shokët e tij, B.V. 24 vjeç dhe A. V. 21 vjeç.

Menjëherë pas kallëzimit policia arrestoi të riun, ndërkohë që po hetohen në gjendje të lirë dy shokët e tij.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Comments

comments

SHPËRNDAJE

“Përçahet PD-ja”, kritiku i Bashës sulmon Jemin Gjanën: Ki respekt të paktën për veten, mos e poshtëroni më shumë…

Degjeneron mbledhja e Kryesisë së PD, Jemin Gjana tenton të rrahë kritiken e Bashës

Çmendet moti/ Fillojnë reshjet e para të dëborës, ja qyteti ku janë zbardhur malet

Operacioni i Policisë në Elbasan, reagon Berisha: Çako i drogës arrestoi 27 endacakë, por me Bandën e Ramës…

Albi Nako qan live në studio për Klaudia Pepën, ajo i dërgoi një videomesazh

Sekuestrohen prona dhe llogari bankare në Tiranë, policia jep detajet: Ja kujt i përkasin

Fotoja e Ramës me Trump, shpërthen Spartak Ngjela: O pafille, shqiptarët s’janë indianë

MAKABRE/ Si u gjetën me këmbë dhe duar jashtë varrit dy vëllezërit nga Devolli?

Sulmi me blind ndaj Policisë, Haki Çako flet për “barrikadën e krimit”: Autori është identifikuar

DETAJET/ Superaksioni i Policisë në Elbasan, arrestohen 27 “të fortë”. Bllokohen prona e mjete superluksoze

Artikulli paraprakVIDEO/ Aksidenti tragjik në Shkodër, nxirret nga lumi Drin trupi i pajetë i emigrantit nga Greqia (Emri)
Artikulli tjetërPërvjetori i vrasjes së Azemit Hajdarit/ Rama: Kënaqësi që karrigia e tij nuk është më bosh. Urime Rudinës!