Ballina Kronike EMRI/ Kapet në flagrancë 36-vjeçari në Durrës, policia ushtron kontroll të befasishëm...

EMRI/ Kapet në flagrancë 36-vjeçari në Durrës, policia ushtron kontroll të befasishëm në banesë dhe i zbulon…

Një 36-vjeçar ka rënë në pranga nga Policia e Durrësit, pasi gjatë një kontrolli të befasishëm, në banesën e tij u gjetën rreth 148 kg drogë.

Burime zyrtare nga policia bëjnë me dije se në pranga ka rënë shtetasi Shpëtim Kola, banues në Borizan,Fushë-Krujë.

Njoftimi i Policisë
Më datë 09.01.2018 gjatë kontrollit të ushtruar në banesën e shtetasit të mësipërm u gjet dhe sekuestrua në cilësinë e provës materiale rreth 147 kg e 900 gr lëndë narkotike e dyshuar e llojit Marjuanë.

Materialet I kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Krujë për veprime të mëtejshme për veprën penale” Prodhimi dhe shitja e narkotikëve” parashikuar në nenin 283/1 të Kodit Penal.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook
“Ma vrau ai plehra para syve, e kapi dhe…”, zbardhet dëshmia rrënqethëse e motrës së Arielës

Kastriot Myftaraj: Kush është oligarku me 5 yje qeveritare, çfarë fshihet pas tij (Emri)

Trafikonin lëndë narkotike, arrestohen dy persona në Vlorë (Emrat)

Vrasja e Arielës, sociologu shpërthen ndaj gazetarëve: Derdimenë! Nuk të lini as të vdesësh rehat!

“Si u mashtruan paturpësisht banorët e Verrisë për inceneratorin e plehrave nga Edi Rama”

Historia e dashurisë që në gjimnaz për Arielën, familja e Aldisonit thotë se…

Ngjela i përmend me emra: Ja kush janë të korruptuarit e antishqiptarët që nuk punojnë, por fshehin…

“Arielën e dashuronte që i vogël, por…” shoku i ngushtë tregon ndenjat dhe mëritë e Aldisonit

Forumi Ekonomik Botëror jep alarmin: Pabarazia dhe varfëria në Shqipëri janë rritur në 5 vitet e fundit

U shemb përtokë me 5 plumba, zbardhet telefonata e fundit e Arielës

Artikulli paraprakÇfarë mund të ndodhë nëse përpiqemi ta ndalim teshtitjen?
Artikulli tjetërBeqarëve u ndalohet rreptësisht të lexojnë këtë lajm