Ballina Aktualitet Ksamil – Përleshje para komisariatit mes 4 të shoqëruarëve

Ksamil – Përleshje para komisariatit mes 4 të shoqëruarëve

SHPËRNDAJE

Një përleshje masive ka ndodhur në Ksamil. Mësohet se sherri ka pasur si shkak motive pronësie.

Burime zyrtare nga drejtoria e Policisë bëjne me dije se janë arrestuar 4 shtetasit, F. Pollo, 34 vjeç, D. Pollo, 40 vjeç, K. Ziflaj 33 vjeç dhe A. Ziflaj 28 vjeç, që të katër banues në Ksamil.

Burime të njejta theksojnë gjithashtu se shtetasit e sipërpërmendur janë konfliktuar dhe përleshur fizikisht edhe pasi janë shoqëruar në ambjentet e Komisariatit të Sarandës, pranë ambjenteve të Policisë.

Ndërkaq, materialet iu kaluan Prokurorisë për veprime të mëtejshme.

 

SHPËRNDAJE

FOTO/ “Të lënë në mëshirë të fatit dhe të harruar nga të gjithë”, fëmijët romë të shtrirë në qendër të Durrësit

Paralajmërimi i fortë i Bashës: Ja ç’do të ndodh të hënën…

VIDEO/ Shokon Big Mama: Deri dje më thonin motër, sot krejt po ma lypin

Ndarja me moderatoren, Vin Veli e pranon publikisht: Po, e kam tradhtuar Borën

Tronditet Kanadaja, gjendet i vdekur në banesë miliarderi i “Apotex” dhe gruaja e tij, dyshohet se mund të jenë vrarë

Gazetari investigativ plas “bombën” e rradhës: Ja kush mund ta fundosë Saimir Tahirin

Petrit Vasili: Mirë që Rama shkel mbi Komisionin e Venecias, po ambasadorët ç’hall kanë që e pranojnë?

Takim i paparalajmëruar mes ambasadorit Donald Lu dhe Presidentit Meta

VIDEO/ U arrestua se fyeu grekët, shqiptarin e ndjek fati i keq edhe pasi del nga burgu. Ja çfarë i ndodhi

VIDEO/ Në Rumani këndohet shqip, “Nëntori” i Arilenës mahnit publikun vendas dhe jurinë e “The Voice”

Artikulli paraprakHelmimi i militantëve të PD-së, Prokuroria nis hetimet
Artikulli tjetërKukës, arrestohet 27 vjeçari, i bënte presion 21 vjeçares për martesë