Ballina Aktualitet Automjeti bie nga ura e Milotit dhe përfundon në lum, humb jetën...

Automjeti bie nga ura e Milotit dhe përfundon në lum, humb jetën drejtuesi i mjetit

Një aksident i rëndë sapo ka ndodhur në aksin rrugor Pllanë-Rubik, ku një automjet  tip “Benz” me targa “AA 272 JN” ka rënë nga Ura e Milotit duke përfunduar në lumin Mat.

Burime zyrtare bëjnë me dije se ka humbur jetën një person, i cili dyshohet të jetë drejtuesi i mjetit. Identiteti i viktimës nuk bëhet me dije.

Forca të shumta policie kanë mbërritur në vendin e ngjarjes, dhe pritet një njoftim zyrtar për aksidentin e rëndë.

Ende nuk dihen rrethanat e ngjarjes, ndërsa burime nga policia sqarojnë se mjeti ka qenë duke udhëtuar nga Miloti në drejtim të fshatit Berzanë.

Uniformat blu po punojnë për nxjerrjen e mjetit nga lumi për të parë nëse brenda tij ka persona të tjerë.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook
Deputetja zbulon prapaskenat, ja si po abuzon kryeministri me të sëmurët me kancer

Ndjekje si në filma, shqiptari me Audi-n e dyshimtë i bën “zbor” policisë. E shkuara e errët e fundos…

FOTO/ Aksident i rëndë në Kavajë, makina përplas dy vëllezërit këmbësorë, një prej tyre vdes në vend, tjetri…

Deklaratë drejtuar ndërkombëtarëve? Kryemadhi: Jabaxhinjtë nuk na i zgjidhin dot punët tona

FOTO/ Mot i keq në mbarë vendin, policia bën apel për kujdes

Pas dorëheqjes së Ben Blushit, ndodh një tjetër zhvillim drastik në LIBRA, përjashtohet nga partia…

Rama: Kush do të kapet me lidhje të paligjshme të ujit pas 1 shkurtit do të…

Një veto albanofobe, për çfarë e ka fjalën Berisha?

“Nga kamarier, aksidentalisht në zyrën e Berishës”, deputeti demokrat zbulon se si arriti të hyjë në politikë

Ngjela i kujton politikanëve porosinë e Jezu Krishtit: Hytë nga porta e madhe, tani prisni…

Artikulli paraprakVIDEO/ Njihuni me peshkaqenin e parë në botë, që ha sallatë
Artikulli tjetërEkstradohet shqiptari nga Italia, trafikonte rumune dhe moldave për prostitucion (Emri)