Ballina Aktualitet Ndërron jetë 23-vjeçari shqiptar që u masakrua në Francë

Ndërron jetë 23-vjeçari shqiptar që u masakrua në Francë

Një lajm i hidhur sapo ka ardhur nga Franca.

23-vjeçari nga Shkodra, Florenc Beqiraj që u masakrua në burgun e Marsejës në Francë ka ndërruar jetë.

Beqiraj po luftonte me vdekjen në spitalin e Marsejës, ndërsa ka ndërruar jetë, fatkeqësisht gjatë ditës së sotme, duke mos i mbijetuar plagëve të rënda të marra.

I riu shkodran po mbahej në jetë vetëm nga aparaturat, të cilat i humbën të gjitha fuqitë për ta mbajtur gjallë në jetë.

Ai ndodhej prej dy vitesh në Francë, ku po përpiqej të përfitonte azilin. 

Beqiraj u ndalua nga policia franceze për mungesë dokumentacione dhe përfundoi në burg, aty ku dhe ndodhi incidenti i rëndë që i mori jetën të riut shqiptar.

23-vjeçari u gjet i masakruar, me njolla në trup dhe shenja teli në fyt.

Në lajmin zyrtar sipas policisë franceze u raportua se i riu kishte tentuar të vriste veten.

Por ky version u hodh poshtë nga familjarë të tij, të cilët janë shprehur se Florencin e kanë vrarë policët.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në FacebookLAJM I FUNDIT/ Ekzekutohet me armë shqiptarja në Greqi, dyshohet se e vrau…

E PAZAKONTË/ “Më jep vajzën për nuse, ose ju vrava të gjithëve”, nipi kërcënon me jetë xhaxhain

U arrestua për shpërdorim detyre, lirohet zyrtari i LSI-së. Prokuroria zbuloi se…

Durrës/ Akuzohet për shpërdorim detyre, cili është inspektori i Policisë i arrestuar nga SHÇBA

E rëndë! Banesa në Kombinat përfshihet nga flakët, 80-vjeçari shkrumbohet brenda saj

VIDEO/ Një burim i vërtetë frymëzimi, njihuni me motrat binjake që jetojnë me dy koka në një trup

EMRAT/ Ishin kthyer në makthin e pronarëve aziatikë, njihuni me “3 skifterët” shqiptarë në SHBA

Rikthehet “Balena Blu”, i merr jetën dy motrave minorene. Momenti para se të hidheshin nga kati i 10 (Video)

VIDEO/ Habit drejtori i Ujësjellësit: E kam lënë qëllimisht qytetin tre ditë pa ujë, s’më mori njëri në telefon

Durrës/ I sekuestrohet 2 milionë euro pasuri, kush është biznesmeni me precedentë (Emri)

Artikulli paraprakAksident në Tiranë, makina humb kontrollin dhe përplas dy të këmbësoret
Artikulli tjetërAlbert Krasniqi bashkohet me Noizyn, ja mesazhi thumbues që Stresi i drejton atyre