Ballina Kronike Shpërthehet valixhja e dyshimtë tek Ambasada Amerikane, ja çfarë ndodhi

Shpërthehet valixhja e dyshimtë tek Ambasada Amerikane, ja çfarë ndodhi

Forcat xheniere kanë shpërthyer valixhen e dyshimtë të gjetur pranë Ambasadës Amerikane, e cila alarmoi jo vetëm policinë por krijoi dhe panik dhe frikë tek qytetarët në Tiranë.

Forcat e policisë janë njoftuar nga banorë të zonës të cilët kanë pikasur valixhen e dyshimtë.

Të alarmuar, forcat e policisë dhe ato xheniere kanë mbërritur menjëherë në vendin e ngjarjes duke evakuar banorët përreth si dhe punonjësit që punonin në zyra.

Pas ekzaminimit të valixhes, forcat xheniere kanë kryer shpërthimin e kontrolluar të valixhes, ku rezultoi se valixhja ishte bosh.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook