Ballina Kronike Shpërthehet valixhja e dyshimtë tek Ambasada Amerikane, ja çfarë ndodhi

Shpërthehet valixhja e dyshimtë tek Ambasada Amerikane, ja çfarë ndodhi

Forcat xheniere kanë shpërthyer valixhen e dyshimtë të gjetur pranë Ambasadës Amerikane, e cila alarmoi jo vetëm policinë por krijoi dhe panik dhe frikë tek qytetarët në Tiranë.

Forcat e policisë janë njoftuar nga banorë të zonës të cilët kanë pikasur valixhen e dyshimtë.

Të alarmuar, forcat e policisë dhe ato xheniere kanë mbërritur menjëherë në vendin e ngjarjes duke evakuar banorët përreth si dhe punonjësit që punonin në zyra.

Pas ekzaminimit të valixhes, forcat xheniere kanë kryer shpërthimin e kontrolluar të valixhes, ku rezultoi se valixhja ishte bosh.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook

Kryemadhi: Më 27 janar harrojini flamurët politik, të protestojmë për Shqipërinë, do të jetë mëkat për këdo që…

Aksident në aksin Kavajë-Tiranë, makina përplas çiklisitin 67-vjeçar

Berisha përkujton Rugovën: Sot shqiptarët përkujtojnë 12 vjetorin e vdekjes së Presidentit legjendar të Kosovës

Me shpejtësi skëterrë në autostradë, mjeti përfundon në kanal (Detaje)

“Po nuk të pata unë, s’të ka askush”, ja mesazhi i fortë për vrasjen e Arielës

VIDEO+16/ Pamje të rënda nga ngjarja që tronditi mbarë opinionin, publikohen filmimet e vrasjes në Tiranë

Kush është infermieri 23-vjeçar nga Fieri që i mori jetën Arielës (Foto)

Denoncimi/ Çifti i avokatëve po zhvasin shqiptarët

Basha ngushëllime Jonuz Musliut: Humbje e madhe e një luftëtari të palodhur

Detaje/ Kush janë dy të rinjtë të qëlluar gjatë mesditës së sotme në Tiranë (Emrat)

Artikulli paraprakKufje të arta me një super çmim, ja se ku mund t’i gjeni
Artikulli tjetërVIDEO/ Meteori i frikshëm e kthen natën në ditë, tmerrohen banorët