Ballina Kronike Të shtëna me armë zjarri në qendër të Durrësit, konfliktohen dy grupe...

Të shtëna me armë zjarri në qendër të Durrësit, konfliktohen dy grupe “të fortësh”

SHPËRNDAJE

Një konflikt mes dy të rinjve ka degjeneruar në përplasje me armë zjarri në qendër të Durrësit. “DuaLajm.com” raporton se të shtënat me janë regjistruar mbrëmje dhe se paraprakisht nuk raportohet për të plagosur apo viktima.

Burime zyrtare nga Policia e Durrësit raporton për “DuaLajm.com” se në vendngjarje janë sekuestruar si prova materiale disa gëzhoja.

Gjithashtu “DuaLajm.com” raporton se në ambjentet e komisaritit është shoqëruar edhe një nga të dyshuarit e përfshirë në konflikt ndërkohë që po punohet për kapjen e autorit tjetër, i cili është larguar me vrap sapo pikasi forcat e rendit.

Nuk dihen shkaqet e kësaj përplasje të armatosur ndërkohë që policia në vendngjarje kanë nisur hetimet.

SHPËRNDAJE

FOTO/ “Të lënë në mëshirë të fatit dhe të harruar nga të gjithë”, fëmijët romë të shtrirë në qendër të Durrësit

Paralajmërimi i fortë i Bashës: Ja ç’do të ndodh të hënën…

VIDEO/ Shokon Big Mama: Deri dje më thonin motër, sot krejt po ma lypin

Ndarja me moderatoren, Vin Veli e pranon publikisht: Po, e kam tradhtuar Borën

Tronditet Kanadaja, gjendet i vdekur në banesë miliarderi i “Apotex” dhe gruaja e tij, dyshohet se mund të jenë vrarë

Gazetari investigativ plas “bombën” e rradhës: Ja kush mund ta fundosë Saimir Tahirin

Petrit Vasili: Mirë që Rama shkel mbi Komisionin e Venecias, po ambasadorët ç’hall kanë që e pranojnë?

Takim i paparalajmëruar mes ambasadorit Donald Lu dhe Presidentit Meta

VIDEO/ U arrestua se fyeu grekët, shqiptarin e ndjek fati i keq edhe pasi del nga burgu. Ja çfarë i ndodhi

VIDEO/ Në Rumani këndohet shqip, “Nëntori” i Arilenës mahnit publikun vendas dhe jurinë e “The Voice”

Artikulli paraprakDeklaratë e fortë/ Rama: Dorëhiqem nga politika nëse PS nuk del forcë e parë
Artikulli tjetërA do ketë koalicion PD-PS pas zgjedhjeve? Lulzim Basha jep përgjigjen