Ballina Aktualitet Lë pas gruan dhe dy fëmijë të mitur, ndërron jetë papritur shqiptari...

Lë pas gruan dhe dy fëmijë të mitur, ndërron jetë papritur shqiptari në Itali (Emri)

Një 30-vjeçar, ka ndërruar jetë krejt papritur në Itali, duke lënë pas gruan dhe dy fëmijë të mitur.

Shqiptari 30-vjeçar, ka ndërruar jetë si pasojë e një sulmi në zemër në mënyrë të papritur.

Sipas mediave italiane që kanë raportuar ngjarjen në fjalë, babai i dy fëmijëve të vegjël quhet Juled Kinkaj.

Vetëm disa muaj më parë ai kishte shkuar në Olginate, së bashku me familjen e tij, duke humbur atje jetën krejt papritur.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook