Ballina Kronike Makina del nga rruga në aksin Kapshticë-Bilisht, plagosen 3 të rinjtë

Makina del nga rruga në aksin Kapshticë-Bilisht, plagosen 3 të rinjtë

SHPËRNDAJE

Një aksident rrugor është rregjistruar rreth orës 01:30 të mëngjesit të sotëm në aksin Kapshticë-Bilisht ku mbetën të plagosur tre persona.

Burime policore bëjnë me dije se një automjet tip “Land Rover”, me targa AA 273 MG, me drejtues shtetasin E.M, rreth 28 vjeç, banues në Vranisht-Devoll, ka dalë nga rruga.

Si pasojë e aksidentit ka mbetur i lënduar drejtuesi i mjetit dhe dy pasagjerët, shtetasja I.M., 22-vjeçe, banuese në Bilisht dhe shtetasi N.Xh., 25-vjeç, banues në Koshnicë, Devoll.

Tre të rinjtë janë transportuar në Spitalin e Korçës dhe po marrin mjekimin e nevojshëm, ku mësohet se janë jashtë rrezikut për jetën.

Ndërkohë që grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave dhe shkaqeve të aksidentit.

Comments

comments

SHPËRNDAJE

Policia arreston 14-vjeçarin, plagosi me thikë adoleshentin (FOTO)

Vjen surpriza e Edi Ramës për të gjithë punonjësit e administratës

Reagon ish-ministri i LSI: “Largimi i Llallës, loja me peshq e me sorra mbaroi!”

VIDEO/ Basha deklaron: Edi Rama nuk do të emërojë Prokurorin e Përgjithshëm

Deklarata e Ministrisë së Brendshme: “Arratia e ish-shefave të policisë, ja çfarë ka ndodhur

Deklarata e Bashës: “Këmbanat po bien, Edi Ramës po i vjen fundi”

Mbledhja e Këshillit Bashkiak/ Socialisët duartrokasin për arritjet e Veliajt, përgjigja e demokratëve: “Parti Enver jemi gati kurdoherë”

Rritje pagash në sektorin e Zjarrfikësit. Bashkia e Tiranës propozon projektvendimin

Berisha ironizon urdhër arrestet e katër policëve, “Rama firmos azilin politik të narkodrejtorëve”, ja emrat

Panairi Dimëror në Grand Place, Bruksel. Erion Veliaj i uron rrugë të mbarë përfaquesve shqiptarë

Artikulli paraprakIshte shpallur në kërkim për kultivim dhe shitje droge, arrestohet 43-vjeçari fierak
Artikulli tjetër“Çmendet” 20-vjeçari lezhjan, merr automatikun dhe qëllon me breshëri në ajër. Terrorizohen banorët