Ballina Galeri FOTO/ Një çantë e dyshimtë tek “21 dhjetori”, policia mbërrin në vendngjarje

FOTO/ Një çantë e dyshimtë tek “21 dhjetori”, policia mbërrin në vendngjarje

SHPËRNDAJE

   

Një çantë e dyshimtë e gjetur në zonën e “21 dhjetorit”, ka vënë në alarm policinë e kryeqytetit.

Ka qenë një qytetar, i cili ka njoftuar uniformat blu për çantën e dyshimtë, ndërkohë që forcat e policisë si dhe njësia anti-eksploziv kanë mbërritur menjëherë në vendngjarje për të verifikuar çfarë ka brenda saj.

“DuaLajm.com” siguron dhe pamje nga vendi i ngjarjes ku shihet se forca të shumta policie kanë rrethuar zonën përqark për të parandaluar çdo situatë të papritur, ndërkohë që pritet ndërhyrja e njësisë anti-eksploziv.

 

 

Comments

comments

SHPËRNDAJE

“Përçahet PD-ja”, kritiku i Bashës sulmon Jemin Gjanën: Ki respekt të paktën për veten, mos e poshtëroni më shumë…

Degjeneron mbledhja e Kryesisë së PD, Jemin Gjana tenton të rrahë kritiken e Bashës

Çmendet moti/ Fillojnë reshjet e para të dëborës, ja qyteti ku janë zbardhur malet

Operacioni i Policisë në Elbasan, reagon Berisha: Çako i drogës arrestoi 27 endacakë, por me Bandën e Ramës…

Albi Nako qan live në studio për Klaudia Pepën, ajo i dërgoi një videomesazh

Sekuestrohen prona dhe llogari bankare në Tiranë, policia jep detajet: Ja kujt i përkasin

Fotoja e Ramës me Trump, shpërthen Spartak Ngjela: O pafille, shqiptarët s’janë indianë

MAKABRE/ Si u gjetën me këmbë dhe duar jashtë varrit dy vëllezërit nga Devolli?

Sulmi me blind ndaj Policisë, Haki Çako flet për “barrikadën e krimit”: Autori është identifikuar

DETAJET/ Superaksioni i Policisë në Elbasan, arrestohen 27 “të fortë”. Bllokohen prona e mjete superluksoze

Artikulli paraprakKa mjaftuar veç një ndeshje që Neymar të zbrazi thesin ndaj Barcelonës: Aty ka vetëm trishtim
Artikulli tjetërIsh-banori i Big Brother tashmë zyrtarisht futbollist në ligën suedeze