Ballina Galeri FOTO/ Një çantë e dyshimtë tek “21 dhjetori”, policia mbërrin në vendngjarje

FOTO/ Një çantë e dyshimtë tek “21 dhjetori”, policia mbërrin në vendngjarje

   

Një çantë e dyshimtë e gjetur në zonën e “21 dhjetorit”, ka vënë në alarm policinë e kryeqytetit.

Ka qenë një qytetar, i cili ka njoftuar uniformat blu për çantën e dyshimtë, ndërkohë që forcat e policisë si dhe njësia anti-eksploziv kanë mbërritur menjëherë në vendngjarje për të verifikuar çfarë ka brenda saj.

“DuaLajm.com” siguron dhe pamje nga vendi i ngjarjes ku shihet se forca të shumta policie kanë rrethuar zonën përqark për të parandaluar çdo situatë të papritur, ndërkohë që pritet ndërhyrja e njësisë anti-eksploziv.