Ballina Kronike Panik me armë nga një ish i burgosur, qytetari dixhital thotë militant...

Panik me armë nga një ish i burgosur, qytetari dixhital thotë militant i PS

Ish-kryeministri Berisha vazhdon të sulmojë dhe të përdorë qytetarin e tij dixhital për të hedhur akuza mbi qeverinë Rama.

Në kashar një qytetar shkruan se janë të terrorizuar nga një ish i burgosur që del rrugëve me kallashnikov dhe kërcënon. Në denoncim thuhet se personi në fjalë i cilësuar si i rrezikshëm, është i autorizuar nga agjenti i policisë së Kasharit që thuhet se  është eksponent i Rilindjes.

Më poshtë ndiqni statusin e plotë :

Narkomafia terrorizon Kasharin me miratimin e narkopolicise!

Qytetari dixhital denoncon:

– Terror ne Kashar nga kriminel siçilist i dale nga burgu,

– Ate e nxit agjenti i policise per Kasharin,

– Xhaf Koçi, i cili eshte edhe kryetari i Partise siçiliste te Kasharit. sb

“26/05/2017, 23:19:08: ‪: Mirmbrema z. Berisha! Ju kerkoj ndjes per shqetesimin. Sot ne mezdit Nje person ne lagjen yshek te komunes kashar ka dal dy her neper lagje me kallashnikov ne duar duke tramatizuar femijet ne rrug dhe policija eshte njoftuar dhe personi del per her te dyt ne dark ne oren 20:30 perseri me kallash ne duar.personi ne fjal ka ca dit qe ka dal nga burgu esht eksponent i PS . Ju lutem bejeni puplik kete shqetsim.Agjent krimesh ne kete zon kemi kryetarin e partis socjaliste te komunes kashar Xhaf Koçi i cili duket se nxite kriminelin”

Panik në SHBA/ Nxënësi 8 vjeçar shkon në shkollë me armë, arsyeja do t’ju habisë

Kaos pas sulmit në Mal të Zi, “blindohet” Ambasada amerikane në Tiranë

Kapen me 29 kg heroinë, pranga shqiptarit dhe 2 grekëve

EMRI/ Ishte kthyer në makthin e Kishës së Laçit, kapet “skifteri” që grabiti tre herë objektin e kultit

VIDEO/ Berisha i nxjerr emrin: Ju tregoj se kush është ministri i Ramës që luan me diamante

“Dikur vije në Kishë, tani je ushtar i ‘të fortëve’ me X6”, kujt ia drejton këtë letër Dom Gjergj Meta

Aksidenti tragjik në autostradë, policia jep detaje: Vajza e re po kthehej nga porti, çfarë iu gjet në portofol

Italia kërkesa për punonjës sezonal, 18 mijë vende në 2018 në bujqësi e turizëm…edhe për shqiptarët

Panik në Mal të Zi, sulmohet ambasada amerikane, agresori hedh veten në erë

Aksident i rëndë në autostradën Tiranë-Durrës, humbin jetën dy persona. Zhduket drejtuesi i “Benz-it” (Emrat)

Artikulli paraprakZgjedhjet në rrezik , çfarë u bë me listat e PD ?
Artikulli tjetërMeta pas zgjedhjeve LSI forcë e parë falë të rinjve.