Ballina Kronike Panik në Fushë-Krujë, gjarpërinjtë futen në shtëpitë e përmbytura. Pickohet një prej...

Panik në Fushë-Krujë, gjarpërinjtë futen në shtëpitë e përmbytura. Pickohet një prej banorëve

SHPËRNDAJE

Niveli i lartë i reshjeve të shiut ka shkaktuar përmbytjen e disa familjeve në Murqinë të Fushë-Krujës, të cilat ndodhen nën ujë.

Një banore e zonës ka raportuar në media se një familjar i saj është pickuar nga gjarpëri, teksa ishte duke pastruar shtëpinë nga uji dhe balta.

Bëhet fjalë për 33-vjeçarin, Bledi Troksi nga fshati Murqinë.

Sipas saj, ky fshat është lënë jashtë vëmendjes për organet kopetente, pasi të persona të sëmurë e të moshuar nuk kanë marrë asnjë ndihmë.

Banorja e zonës ka bërë apel për ndihmë për ndërhyrjen e ushtrisë.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook

SHPËRNDAJE

Aksident i rëndë në Elbasan, humb jetën 65-vjeçari, policia arreston shoferin (Emri)

Denoncimi: “Eskobari” i Ballkanit emëronte punonjësit e tij në polici

Numri i fundit që ndodhet në vitin tuaj të lindjes tregon shumë për ju: 100% më saktë!

Çmendet moti, ja çfarë na pret javën që vjen

Shenjat e horoskopit që kurrë nuk duhet të dashurohen me njëra-tjetrën, përfundojnë gjithnjë në divorc

Protesta e PD/ Flet deputeti: Shqipëria nuk është më me lugatë por me Balil dhe Habil, nuk do të lejojmë që…

Pse janë trembur sot kaq shumë hordhitë korruptive të Shqipërisë?

EMRI/ Nuk i’u bind urdhërave të policisë, ja si e pëson shkodrani që po transportonte drogë (Video)

VIDEO/ Denoncimi i Berishës: Nuk është Kandahar, por Tirana!

Buxheti i Tiranës 2018: Sa do paguani për taksën e pronës (dyfish), parkimin, hapësirën, rekord nga ndërtimet…

Artikulli paraprakFOTO/ Instituti i Gjeoshkencave: “Kujdes, ja zonat që do të përmbyten gjatë ditës së sotme dhe nesër”
Artikulli tjetërMos i injoroni këto shenja të stresit, paralajmërojnë probleme të mëdha të shëndetit