Ballina Kronike Rikthehen “maskat” në Durrës, lidhin rojen dhe grabisin një kantinë vere në...

Rikthehen “maskat” në Durrës, lidhin rojen dhe grabisin një kantinë vere në Rrashbull

SHPËRNDAJE

Një grabitje me maska ka ndodhur në fshatin Rashbull të Durrësit gjatë orëve të para të mëngjesit të sotëm.

Një kasafortë e një kantine vere është grabitur nga tre persona, të cilët kanë qenë me maska.

Tre personat kanë lidhur rojen dhe kanë hyrë në ambientet e kantinës së verës “Gjergj Kastrioti.

Autorët kanë arritur të marrin një nga mjetet e kantinës, furgonin tip “Benz” me targa DR 3538 D  dhe janë larguar.

Policia ka nisur hetimet për identifikimin e personave të përfshirë në grabitje dhe është duke punuar për të zbardhur ngjarjen.

Comments

comments

SHPËRNDAJE

Aksident në Durrës, makina e policisë përplaset me një “Benz”

Raporti për konsumin: Rrinë në kafe, por nuk pinë shumë kafe, ja si renditen shqiptarët në botë

Debati për TVSH, Rama i del në krah deputetit socialist: Erion Braçe është zëri që s’i ka tradhtuar kurrë interesat e të dobëtëve, opozita…

A u mbajt i fshehtë rasti i pengmarrjes në Fier? Policia i kundërpërgjigjet Bashës: Ju bëjmë me dije se…

Lotaria Amerikane/ Ambasada e SHBA ka një njoftim të rëndësishëm për aplikuesit: Të gjitha regjistrimet para 18 tetorit, duhet të…

VIDEO/ Anxhelina Shala zhvishet live në emision dhe tregon “shenjat” e dashurisë që i ka lënë deputeti…

Dhuna ndaj të dënuarve, reagon Avokati i Popullit: Të hetohen të gjithë policët që “torturojnë” të burgosurit

Krimi në familje godet sërish, xhaxhai qëllon me thikë nipin 14-vjeçar në Patos (Emri)

FOTO/ Aksident në Tiranë, autobusi i Kombinatit përplas të moshuarën

Kamikazi hedh në erë kamionin, të paktën 231 të vdekur dhe 300 të plagosur (Video+Foto)

Artikulli paraprakItali/ Aksidentohet familja shqiptare, 4 të plagosur, 2 fëmijët në gjendje të rëndë
Artikulli tjetër“Mos shpërndani më lekë për fushatë”, kërcënohen me armë zjarri motër e vëlla